#StandWithUkraine

Click to support
ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ У НОВОМУ ФОРМАТІ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ У НОВОМУ ФОРМАТІ

18.06.2020

     18 червня 2020 року у Чернівецькому медичному фаховому коледжі стартувала Державна атестація в дистанційному режимі на платформі ZOOM.

     Першими до складання державних іспитів з використанням технологій дистанційного навчання приступили студенти спеціальності 223 Медсестринство ОПП «Сестринська справа» ІІ медичного відділення. З початком  екзаменаційної сесії їх привітала директорка Чернівецького  медичного фахового коледжу, к.мед.н. Фрозіна КУЗИК та голова ЕК – Ілля ТАЩУК, к.мед.н., начальник структурного підрозділу пухлин молочної залози обласного комунального некомерційного підприємства «Буковинський клінічний онкодиспансер». Випускники перейшли до відповідей на білети та вирішення ситуаційних задач.

     Комісія в режимі реального часу відстежує на моніторах, як студенти відповідають на питання та вирішують ситуаційні задачі.

     Кожна група працює за створеним і затвердженим графіком щодо складання державних екзаменів. Сьогодні випускники играть в космолот складають комплексний екзамен: медсестринство у внутрішній медицині, хірургії та педіатрії.