#StandWithUkraine

Click to support
ДЕРЖАВНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ 2019 ! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ДЕРЖАВНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ 2019 !

18.06.2019

       Кілька років навчання в коледжі пройшли дуже швидко. І сьогодні, 18 червня 2019 року, в ультрасучасному навчально-тренінговому кабінеті Чернівецького медичного коледжу БДМУ розпочалася найскладніша завершальна частина – професійно орієнтована державна кваліфікаційна атестація випускників спеціальностей «Лікувальна справа», «Сестринська справа» та 223 Медсестринство, яка триватиме до 23 червня 2019 року.

Під час практичної частини студенти демонстрували основні професійні компетентності: надання першої долікарської допомоги, виконання внутрішньовенних, внутрішньом’язових та підшкірних ін’єкцій

Оцінювала екзамен Екзаменаційна комісія, яку очолював Тащук Ілля Вікторович – кандидат медичних наук, головний лікар комунальної установи «Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер».

  Екзаменаційна комісія максимально об’єктивно оцінювала знання студентів. Що ж стосується організації екзаменів, адміністрація закладу вищої освіти, зробила все, щоб організувати їх на максимально високому рівні, у зручній формі як для студентів, так і для викладачів.

Студенти демонстрували впевнені знання. Загальний середній рівень знань випускників достатньо високий, що дасть їм можливість успішно працевлашуватися за отриманою спеціальністю та кваліфікацією «фельдшер» або «сестра медична».