#StandWithUkraine

Click to support
ДЕРЖАВОТВОРЕЦЬ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ДЕРЖАВОТВОРЕЦЬ

13.11.2020

🇺🇦 13 листопада Голова студпарламенту Чернівецького медичного фахового коледжу Владислав ДАНИЛЮК взяв участь у відкритті програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець». На офіційному онлайн відкритті були присутні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.


«Впевнений, кожного з учасників заходу чекає прекрасне майбутнє. Програма дає змогу молоді зрозуміти, що таке державний апарат та здобути необхідні практичні навички. Курс держави на діджиталізацію потребує цифрової грамотності та сучасних вмінь, якими переважно володіють молоді люди. Ми перебуваємо в постійному процесі реформування, трансформуємо державну службу, щоб змінити уявлення суспільства про державні інституції та заохотити молодь долучатися до змін у країні», – наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
✊🏻Він побажав учасникам програми отримати необхідні знання й практичний досвід.
У свою чергу, Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт зазначив, що «Державотворець» є одним з пріоритетів роботи Міністерства, оскільки завдяки такій ініціативі, ми маємо можливість залучати молодь до процесів реформування та творення держави.
«Дана програма не могла б відбутися без наших постійних партнерів, кому я щиро дякую – Українська Академія Лідерства та Агентство США з міжнародного розвитку. Але так само дана програма не могла б відбутися без вас як учасників, як тих, хто розділяє цінності програми, має бажання та віру в краще нашої країни і хто готовий разом з нами творити нову відкриту демократичну державу. Кожен з вас є творцем змін і від кожного з вас залежить, яке буде наше майбутнє», – додав Вадим Гутцайт.