#StandWithUkraine

Click to support
📢ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ❗️❗️❗️ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

📢ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ❗️❗️❗️

23.08.2022

📌Освіта – це теж зброя! Тому, в умовах воєнного стану в Україні студенти Чернівецького медичного фахового коледжу продовжать навчання у 2022/2023 н.р. за змішаною формою навчання, що поєднує очний та дистанційний режими.

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

⚠️ Освітній процес чітко спланований для всієї академічної спільноти коледжу!

⚠️ Навчальний рік розпочнеться з 01 вересня 2022 року для студентів І-ІV курсів на основі базової загальної середньої освіти та ІІ-ІV курсів на основі повної загальної середньої освіти.

⚠️Чернівецький медичний фаховий коледж максимально потурбувався про захист студентів і викладачів – в кожному корпусі є обладнані найпростіші укриття, які були додатково обладнані, відремонтовані та укріплені, перевірені і затверджені для використання комісією за участі представників ДСНС, відповідальних за цивільний захист населення в Чернівецькій області.
Укриття забезпечені вентиляцією, Wi-Fi, доступом до туалетів і води, освітленням, вогнегасниками. У приміщеннях коледжу встановлені таблички «Напрямки руху».

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ ⚠️ Україні вкрай потрібні кваліфіковані фахівці. Час не чекає, особливо зараз. Тому так важливо зберегти те, що маємо, і набути нового! Майбутні фельдшери, сестри медичні/брати медичні мають оволодіти професійними компетентностями, вміннями роботи в команді, отримати необхідний досвід практичного навчання в реальних умовах за безпосередньої присутності студентів і викладачів.
⚠️Освітній процес в очному режимі запроваджується для студентів випускних курсів (ІV курс на основі БЗСО, ІІІ курс на основі ПЗСО) та слухачів курсів післядипломної освіти в приміщеннях навчальних корпусів № 1, 2 (студенти ОПП «Лікувальна справа», слухачі курсів післядипломної освіти) та № 3 (студенти ОПП «Сестринська справа») в межах розрахункової місткості найпростіших укриттів (200 осіб – навчальні корпуси № 1 та 2; 50 осіб – навчальний корпус № 3), що можуть бути використані для укриття учасників освітнього процесу в разі включення сигналу «Повітряна тривога».
⚠️ У дистанційному режимі (інструкція додається) будуть навчатися студенти І-ІІІ курсів на основі базової загальної середньої освіти, І-ІІ курсів на основі повної загальної середньої освіти. Адже мета дистанційного навчання під час війни – не лише засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка, спілкування, перемикання уваги здобувачів.
БАЖАЄМО УСІМ МИРУ ТА ПЕРЕМОГИ, ГАРНОГО ПОЧАТКУ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!
Ваш @medkol.cv! 🤍