#StandWithUkraine

Click to support
ДОБРИЙ ДЕНЬ, КОЛЕГИ, БАТЬКИ, ВИПУСКНИКИ! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ДОБРИЙ ДЕНЬ, КОЛЕГИ, БАТЬКИ, ВИПУСКНИКИ!

26.06.2020

День добрий уже тому, що збуваються мрії, одужують хворі, народжуються діти, а студенти – стають випускниками рідного закладу освіти. Правда, цьогоріч обставини переформатували наше життя, але вони навчили цінувати нас головне – своє життя та здоров’я.
Колеги-випускники! Останній відрізок вашого студентського життя мав для вас такий звичний формат – онлайн. Для нас, викладачів, це було випробування. Ми ж звикли працювати наживо, передаючи свої вміння. Але разом з вами нам вдалося урізноманітнити професійний процес спілкування, набувши нового досвіду, а ви змогли отримати якісні знання, не зважаючи на дистанційність навчання. Повірте, таких змін у вашому житті ще буде дуже багато. Не завжди буде впевненість у завтрашньому дні, проте будьте завжди впевнені у собі, у своїх силах долати труднощі, бути щасливими, не зважаючи на обставини. Ми у вас віримо!!! А знаєте чому? Бо пройти роки навчання в медичному коледжі, навчитись проводити внутрішньовенні ін’єкції, зупиняти артеріальні кровотечі, накладати карантин на контактних при інфекційних захворюваннях, реанімувати хворих при необхідності – не кожному до снаги. Тільки Вам, випускникам медичного коледжу, який авторитетно займає вже понад 200 років лідируючі позиції серед інших медичних закладів освіти.
Будьте здоровими, бо цього не можна придбати в аптеці. Будьте щасливими, бо цього можна навчитися. Будьте собою, бо це найбільша розкіш у сучасному світі. І не зупиняйтесь, Вас чекають великі справи, Вам варто тільки постукати у двері.
А ще ми вдячні Вам, шановні батьки, за те, що довірили нам своїх дітей. Ми сподіваємось, що виправдали всі очікування і повернули Вам вже сформовану особистість, яка знає, що бути медиком – це не просто одягнути білий халат. Бути медиком – це бути на вістрі допомоги тим, хто цього потребує.
Вітаю нас всіх, бо так останнім часом бракує гарних новин. Але сьогодні одна чудова новина розлітається у всі куточки України – випускники Чернівецького медичного фахового коледжу святкують завершення свого навчання, щоб стати повноправними членами медичної thecasinoapps.com спільноти.
Зі святом нас!!! Добра нам всім!

Директор                                                                                                                                                                 Фрозіна КУЗИК