#StandWithUkraine

Click to support
Дорога колежанська родино, шановні студенти! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Дорога колежанська родино, шановні студенти!

13.11.2019

Дорога колежанська родино, шановні студенти!

      Щиро вітаю вас з Міжнародним днем студента!

Студентство завжди було авангардом української молоді. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Переконана, що ваші знання і вміння стануть надійною запорукою розквіту охорони здоров’я нашої держави.

Сьогодні у Чернівецькому медичному коледжі навчається близько однієї тисячі студентів. Для успішного навчання, саморозвитку та самореалізації у нас створено всі умови. Приємним є те, що студенти-медики показують високі результати в навчанні, студентському самоврядуванні, спорті, волонтерстві, просвітницькій діяльності та творчості. Чимало з вас є переможцями міських, обласних і всеукраїнських олімпіад та конкурсів.

Ви є лідерами волонтерського руху в нашому місті. Ви неодноразово організовували акції на підтримку нашої армії, дітей-сиріт, інвалідів, і наданню адресної та першої медичної допомоги. «Буковинська мрія» щорічно з нетерпінням очікує вас, наші волонтери, на вашу допомогу. Ваше милосердя і вміння прийти на допомогу спонукають усіх робити цей світ кращим і добрішим.

Пишаюся вами, молоддю, яка навчається в нашому коледжі.

Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою сміливу мету і досягати її – таким має бути кредо сучасного студента.

Зичу вам невичерпного творчого натхнення, креативних рішень, віри в себе та свій успіх!

      Зі святом!