#StandWithUkraine

Click to support
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ: ВОЛОНТЕРИ ДОПОМАГАЮТЬ ЗСУ, ТЕРОБОРОНІ ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ: ВОЛОНТЕРИ ДОПОМАГАЮТЬ ЗСУ, ТЕРОБОРОНІ ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

09.03.2022

Від початку війни РФ проти України почали працювати гуманітарні штаби та координаційні центри, які допомагають переселенцям і військовим.
У Чернівецькому медичному фаховому коледжі розгорнуто Гуманітарний волонтерський центр. Тут збирають гуманітарну допомогу для ЗСУ і тероборони в Чернівцях та Чернівецькій області, систематизують запити на її отримання, організовують усю логістику для того, щоб необхідні речі отримали всі, хто цього потребує.


06 березня Чернівецький медичний фаховий коледж отримав велику гуманітарну допомогу для наших героїв на передовій, переселенцям в Україні від мешканців та української діаспори з Італії та Франції! ДЯКУЄМО ТЕТЯНІ ПАСКАЛЮК ЗА ПЛІДНУ СПІВПРАЦЮ ТА КОМПАНІЇ ПЕРЕВІЗНИКУ ГРУПІ «АЛЯНС/ALLIANCE», ЯКУ ОЧОЛЮЄ ДИРЕКТОР МИКОЛА ПАСКАЛЮК!!!
Усього отримали близько 20 тонн гуманітарної допомоги, зокрема медикаменти, перев’язочний матеріал, одяг, взуття, дитячі речі, памперси, продукти, зокрема дитяче харчування.
Пріоритетні типи вантажів гуманітарної допомоги – медикаменти, сформовані викладачами коледжу індивідуальні пакети для невідкладної допомоги, засоби гігієни, продукти харчування довготривалого зберігання, одяг були направлені в міста на півдні України, де ведуться бойові дії.
Решта розподілена між переселенцями та теробороною Чернівців та області.