#StandWithUkraine

Click to support
І Медичне відділення « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

І Медичне відділення

 

«Studying is not about time. It’s about effort» 

«Навчання – це не про час. Навчання – це про зусилля»

З моменту свого заснування у 1811 році Чернівецький медичний фаховий коледж успішно допомагає студентам у формуванні кар’єри. Студенти з різних областей України обирають навчання в коледжі на І медичному відділенні, яке здійснює підготовку:

 • фахівців в галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Медсестринство» освітньо-професійною програмою «Лікувальна справа» професійної кваліфікації «фельдшер»
 • професіоналів у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Медсестринство» освітньою програмою «Сестринська справа» освітньої кваліфікації «бакалавр медсестринства».

Очолює відділення, кандидат медичних наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач методист Ганна ПОПОВИЧ.

ФЕЛЬДШЕР – це медичний фахівець, який спеціалізується на наданні послуг екстреної медичної допомоги тяжкохворим й пораненим пацієнтам з критичними та невідкладними станами.

Вони не лікарі, однак спеціалізуються на наданні невідкладної допомоги. Працюють пліч-о-пліч в команді з лікарями, а також призначають лікування у разі відсутності лікаря.

Однією з основних галузей, де працюють фельдшери є центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, однак ви можете вирішити працювати в іншому місці сестрою медичною/братом медичним, акушеркою/акушером.

У галузі охорони здоров’я, що швидко змінюється, СТУПІНЬ БАКАЛАВРА дає сестрам медичним набагато більше автономії, забезпечує лідерські якості, особисту реалізацію, розширює кар’єрні можливості, можливості щодо мобільності та працевлаштування.

Бакалаври медсестринства мають кваліфікацію, яка дозволяє їм виконувати складні завдання:

 • управліня медсестрами та іншими фахівцями
 • допомога лікарям підчас високотехнологічних операцій та інших медичних процедур розробка планів медсестринського догляду
 • підтримка та навчання пацієнтів, їх сімей.

На І медичному відділенні реалізується поєднання якісної освіти, високого рівня культури з набуттям практичного досвіду в реальних умовах. Тому ВИПУСКНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ЗДАТНІ:

 • комплексно вирішувати проблеми та приймати рішення
 • критично мислити
 • комунікувати, адже робота передбачає спілкування з пацієнтами
 • бути впевненими (ми робимо все можливе, щоб допомогти випускникам повністю розкрити свій потенціал. Завдяки умовам та ресурсам ми пропонуємо потужну, якісну, практичну освіту, яка зосереджена на підготовці випускників до кар’єри)
 • бути справжніми (важливою частиною відділення є наша різноманітність: навчаються студенти з понад 15 областей України; є студенти, які щойно закінчили школу, і ті, хто працює в закладах охорони здоров’я. Тому, навчання з різними особистостями допомагає підготуватися до занурення в глобальний ринок)
 • бути адаптивними (допомогти легко вписати якісну освіту в насичений спосіб життя також є пріоритетом відділення. Кожен має доступ до різноманітних заходів. Ви можете навчатися збалансовуючи свої освітні цілі з особистими професійними зобов’язаннями, поєднувати навчання та роботу)
 • бути практичними (освітні програми розробляються та регулярно оновлюються з урахуванням інформації галузевих стандартів, зовнішніх стейкголдерів, що гарантує студентам оволодіння навичками, яких потребують сучасні роботодавці. Навчання під керівництвом викладачів з великим професійним досвідом поєднується з практичним навчанням для всебічної освіти, яка справді готує випускників до професійного становлення).

НЕ ТІЛЬКИ ПРАГНУТИ ДО НАВЧАННЯ, А Й БУТИ КОРИСНИМИ! Це стиль життя студентської молоді І медичного відділення Чернівецького медичного фахового коледжу. Студенти у вільний від навчання час беруть участь у різних волонтерських проєктах та активно спіпрацюють з Чернівецьким обласним центром крові (студенти є активними донорами), Чернівецьким обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (виступають в ролі медиків бригад екстреної медичної допомоги, евакуаційних бригад, потерпілих), ДУ «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» (допомагають епідеміологам відслідковувати контактних хворих, інформують буковинців про щеплення), Чернівецькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста, надають шефську допомогу дітям (проєкт «Буковинська мрія»). Беруть участь у спортивних змаганнях, є активними учасниками театрального гурту «Anima», здатні підтримати, запалити серця тих, хто прагне до творчого самовираження, удосконалення себе і створення яскравого світу навколо!

Контактна інформація:

Поштова адреса: 58000, м.Чернівці, вул. Героїв Майдану, 60

Контактний телефон: +380 (50) 176 66 56

E-mail:

chern_medсollege@ukr.net

 

popovich170477@gmail.com

 

YouTube

Instagram

Facebook