#StandWithUkraine

Click to support
ІІІ медичне відділення післядипломної освіти « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ІІІ медичне відділення післядипломної освіти

Здійснення післядипломної підготовки у Чернівецькому медичному  фаховому коледжі продиктована необхідністю своєчасного підвищення кваліфікації молодших медичних спеціалістів Чернівецької області та міста Чернівців. Професійна діяльність таких молодших спеціалістів потребує обов’язкової перепідготовки не рідше 1 разу на 5 років.

З  2015 року у коледжі функціонує відділення післядипломної освіти з розширення профілю (підвищення кваліфікації) та спеціалізації молодших медичних спеціалістів, яке було створене відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації від 25.12.2014 р. №379 «Про створення відділення післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів».

Освітній  процес на відділенні післядипломної освіти здійснюється в двох навчальних корпусах медичного коледжу та базових закладах охорони здоров’я м. Чернівців, визначеними наказом Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації.

На відділенні післядипломної освіти для забезпечення освітнього процесу використовують сучасні інноваційні технології навчання, орієнтовані на вдосконалення професійної підготовки фахівця шляхом поглиблення, розширення і оновлення його професійних знань, умінь і навичок та інших компетентностей. Створені  умови для проведення освітньої діяльності на належному рівні  за рахунок оптимізації методики та змісту навчання, виконання в повному обсязі навчальних програм, вимогливості та об’єктивності оцінювання знань, постійного покращання матеріально-технічного забезпечення навчального процесу.

Основні завдання роботи:

  1. задоволення потреб закладів охорони здоров’я, установ та організацій м. Чернівців та Чернівецької області в підвищенні кваліфікації молодших спеціалістів з медичною освітою;
  2. забезпечення оптимальної періодичності навчання з урахуванням встановленого порядку атестації фахівців;
  3. участь у проведенні моніторингу для визначення потреб та перспектив післядипломної освіти молодших спеціалістів з медичною освітою в Чернівецької області.

 

 

 

 

 Іван Орестович Вишньовський

Завідувач відділення,

викладач вищої кваліфікаційної категорії,

викладач-методист

 

 

 

 

 

 

 

 

Ірина Василівна Марчук

методист відділення післядипломної освіти,

магістр  медсестринства,

викладач першої кваліфікаційної категорії