#StandWithUkraine

Click to support
📢ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ❗️❗️❗️ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

📢ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ❗️❗️❗️

23.08.2022

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

⚠️ ЗАНЯТТЯ РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ 01 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ ВІДПОВІДНО ДО РОЗКЛАДУ ЗАНЯТЬ (для студентів І-ІІІ курсів на основі базової загальної середньої освіти та ІІ курсу на основі повної загальної середньої освіти) https://www.medkol.cv.ua/category/rozklad-zaniat/ .
⚠️ Відповідальними за проведення занять є голови циклових комісій та викладачі освітніх компонент.
⚠️УЧАСТЬ У ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ ОБОВ’ЯЗКОВА ДЛЯ УСІХ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ!
⚠️ Присутність студента на занятті контролюватиметься викладачем онлайн.
⚠️ Дистанційне навчання буде здійснено за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи (електронної освітньої платформи Google Meet) https://www.medkol.cv.ua/kimnaty-dystantsiinoho-navchannia/ в синхронному режимі. Для цього усім учасникам освітнього процесу необхідно установити на мобільний телефон чи комп’ютер програму Google Meet.⚠️ Взаємодія викладача здійснюватиметься через старост академічних груп.
⚠️ Викладач напередодні заняття зв’язується зі старостою групи та надсилає їй покликання до свого дистанційного кабінету Google Meet.
⚠️ Староста групи повинна розповсюдити цю інформацію серед студентів своєї групи!!!
⚠️ Рівно о вказаній годині всі учасники освітнього процесу згідно з розкладом занять приєднуються за покликанням до конференції.
⚠️ Викладач здійснює ідентифікацію здобувачів за допомогою відеозв’язку, що фіксується у вигляді скріншоту.
Важливо!!!! Кожний студент мусить зареєструватися під власним прізвищем та ім’ям українською мовою для реєстрації присутності на заняттях!!!
⚠️ У разі виникнення під час проведення занять обставин непереборної сили здобувач освіти повинен негайно повідомити викладача, завідувача відділення, куратора групи про ці обставини за допомогою визначеного каналу зв’язку (телефон, Viber, Telegram тощо).

БАЖАЄМО УСІМ МИРУ ТА ПЕРЕМОГИ, ГАРНОГО ПОЧАТКУ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Ваш @medkol.cv! 🤍