адреса Вул. Героїв майдану, 60

ІСТОРІЯ, ЩО ТРИВАЄ…

28.05.2026

У 1992 році Чернівецьке медичне училище очолив новий директор Іван Васильович Лукащук. На цій посаді він зосередив увагу на модернізації навчально-виховного процесу, зміцненні матеріально-технічної бази закладу та розвитку кабінетної системи навчання.У цей період училище розширило напрями підготовки фахівців. У 1993 році було розпочато підготовку молодших медичних спеціалістів за спеціальністю «Лабораторна діагностика», а у 1994 році відкрито напрям «Медико-профілактична справа». 90-ті роки ХХ ст., що збіглися з періодом становлення незалежності України, стали етапом структурних змін в історії закладу. Завдяки розширенню навчальних програм та збереженню високих стандартів підготовки медичних кадрів, училище успішно оновило свій освітній простір і підтвердило статус провідного галузевого закладу регіону.

Кандидат історичних наук
Оксана ГУЧКО, викладач коледжу