#StandWithUkraine

Click to support
КОЛЕДЖ РАДО ЗУСТРІВ АБУТУРІЄНТІВ 2023 « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

КОЛЕДЖ РАДО ЗУСТРІВ АБУТУРІЄНТІВ 2023

25.03.2023

25 березня 2023 року у Чернівецькому медичному фаховому коледжі відбувся незвичний новий формат Дня відкритих дверей. Захід організований для абітурієнтів, які зацікавлені у здобутті медичної освіти в одному з найстаріших медичних коледжів України.

Родзинкою заходу стали працюючі сестри медичні, які виявили бажання продовжити ступеневу освіту й отримати ступінь бакалавра медсестринства, незважаючи на завантаженість в роботі в умовах воєнного стану.

 До потенційних вступників та їхніх батьків звернулася директорка Чернівецького медичного фахового коледжу, к.мед.н. Фрозіна КУЗИК, яка зауважила, що одним із потужних аргументів на користь нашого коледжу, є те, що, Чернівці зараз спокійне місто і, без сумніву, найбільш безпечний обласний центр України. Вона підкреслила, що головне під час вступної кампанії – це налагодження комунікацій, ґрунтовне початкове інформування та професійне консультування з питань вступу, особливостей спеціальності та освітніх програм.

Що таке електронний кабінет, навіщо він потрібен і як функціонує, що таке кваліфікований електронний підпис (КЕП) і як він допоможе під час вступу; про роль у вступній кампанії мотиваційного листа та складності його написання –  розповів Іван ВИШНЬОВСЬКИЙ, відповідальний секретар приймальної комісії.

У доклінічних кабінетах абітурієнти мали змогу попрактикуватися на манекенах та муляжах у наданні медичної допомоги під керівництвом викладачів-клініцистів: практична частина включала у себе невідкладну домедичну допомогу, проведення серцево-легеневої реанімації, базові медичні навички та базові хірургічні навички.

Під час зустрічі майбутні абітурієнти та їхні батьки отримати повну інформацію про заклад освіти, освітні програми, умови вступу та навчання.

Про переваги навчання в коледжі, організацію дозвілля та відпочинку, можливості працевлаштування після здобуття професії розповіли самі здобувачі освіти! Абітурієнти відчули справжній дух студентства. 

 

ДЯКУЄМО нашим захисникам і захисницям, які просто зараз обороняють Україну! Разом – ми сила! Підтримуємо Збройні Сили України та віримо у ПЕРЕМОГУ!