#StandWithUkraine

Click to support
КОЖЕН НА СВОЄМУ МІСЦІ НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ !!! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

КОЖЕН НА СВОЄМУ МІСЦІ НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ !!!

24.03.2022

Місяць боротьби. Місяць спротиву. Місяць незламності. Перемога не за горами! Двадцять дев’ятий день боротьби світла з мороком. Двадцять дев’ятий день переживань – від піднесення до відчаю, від захоплення до невимовного болю. Але завжди з непохитною вірою у перемогу над російськими окупантами.

Дякуємо Збройним Силам України і Богові за те, що викладачі та здобувачі освіти нашого коледжу мають можливість продовжити освітній процес!

Кожен на своєму місці наближає перемогу!!! Україні вкрай потрібні кваліфіковані фахівці. Час не чекає, особливо зараз. Тому так важливо зберегти те, що маємо, і набути нового!

  Атестаційний період  – це надзвичайно важливий етап діяльності закладу освіти, оскільки відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу.

Атестація для кожного викладача – це підсумок великої роботи з безперервного підвищення кваліфікації, вдосконалення педагогічної майстерності, професійної компетентності, здатності розв’язувати надважливі педагогічні проблеми.

Відповідно до рекомендацій МОНУ та поточної ситуації в регіоні, адже, на щастя, в Чернівцях не ведуться активні бойові дії, проведено атестацію викладачів у запланований термін, 24 березня 2022 року, з метою визначення результатів роботи педагогічних працівників.

Атестації підлягало 17 викладачів. Відповідно до протокольного рішення Атестаційної комісії проатестовано 17 викладачів. З них:

1 – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»
4 – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

Порушено клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації:

3 – про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»

2 – про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння їм педагогічного звання «викладач-методист»

3 – про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».

Порушено клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації:

1 – про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»

3 – про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»

Вітаємо викладачів коледжу з проходженням атестації і бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, творчого натхнення та успіхів у нелегкій, але необхідній справі формування особистості майбутніх медичних фахівців та не зупинятися на досягнутому!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА НАЦІЇ!!!