#StandWithUkraine

Click to support
Краща медична сестра коледжу « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Краща медична сестра коледжу

26.03.2019

26 березня 2019 р. у коледжі відбувся конкурс „Краща медична сестра коледжу 2019”.

Конкурс вже став традиційним, проте такі заходи є хорошою можливістю позмагатися майбутнім сестрам медичним між собою у професійних вміннях, отримати позитивні враження та натхнення для подальшого вдосконалення фахових навичок.

Захід розпочала ведуча, викладач педіатрії, керівник творчої молоді Леся Романчук. З вітальним словом до присутніх звернулися директор коледжу, к.мед.н. Фрозіна Кузик, заступник  директора з навчально-виробничої роботи Олесь Маковійчук, завідувач ІІ-го медичного відділення Галина Савчук.

У конкурсі брали участь 20 випускників IV-го курсу спеціальності Медсестринство, відмінників у навчанні. Захід проводився у два етапи: теоретичний і практичний. Конкурсанти під час теоретичної частини виконували 150 тестових завдань із банку інтегрованого тестового контролю Крок М. А у другій частині конкурсу демонстрували практичні навички із трьох професійних дисциплін: медсестринство у внутрішній медицині, медсестринство у педіатрії та медсестринство у хірургії.

Високоповажне журі визначило переможців конкурсу. Ними стали:

  • І місце – Кондрашова Лора ;
  • ІІ місце – Діхтяренко Тетяна;
  • ІІІ місце – Кривко Карина.

Вітаємо всіх учасників конкурсу, бажаємо  ніколи не зупинятися на досягнутому, продовжувати з радістю та наполегливістю крокувати до вершин медицини! Адже як говорив Герофіл: „Без здоров’я і мудрість незавидна, і мистецтво бліде, і сила в’яне, і багатство без користі, і слово без сили”.