#StandWithUkraine

Click to support
ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ» ТА «ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ПІД ЧАС ЗБРОЙНОГО КОНФЛІКТУ» « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ» ТА «ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ПІД ЧАС ЗБРОЙНОГО КОНФЛІКТУ»

01.04.2023

Поводження із вибухонебезпечними предметами – знання необхідні українцям сьогодення і майбутнього, адже за оцінками експертів близько 100 років потрібно, щоб розмінувати території України🚀⚠️‼️

30 березня до ВПО, які проживають у гуртожитку Чернівецького медичного фахового коледжу , завітали представники міжнародної організації Handicap International з лекцією на тему «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами» та «Як захистити себе під час збройного конфлікту».

Handicap International (Humanity & Inclusion)
Компанія Humanity & Inclusion — міжнародна незалежна та неупереджена гуманітарна організація, створена для надання допомоги та підтримки розвитку, яка не має релігійної чи політичної приналежності та націлена на подолання проблем бідності та ізоляції, конфліктів та катастроф.

HI пропонує проведення заходів з навчання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами (EORE), а також підготовку до конфліктів та захисту (CPP) як для населення, так і для гуманітарних організацій. Будь ласка, ознайомтеся з офіційними та неофіційними визначеннями понять EORE та CPP.

EORE: включає заходи, спрямовані на зниження ризику отримання травм від вибухонебезпечних предметів, розпізнання небезпечної території, видів та типів вибухових пристроїв шляхом підвищення обізнаності жінок, дівчат, хлопців і чоловіків з урахуванням ступеню їхньої вразливості, ролей і потреб, а також шляхом сприяння зміни поведінки. Основна діяльність включає поширення інформації та навчання.

CPP: включає діяльність, що дозволяє отримати знання та засоби підвищення здатності захистити себе та зменшити ризик стати жертвою під час збройного конфлікту. Базова інформація, яка надається під час заняття з CPP, включає в себе відомості, як підготуватися до конфлікту (що покласти у тривожну валізку та екстренний рюкзак, як вибрати безпечне укриття), що робити під час атаки (безпечна поза), а також основні поради щодо психосоціальної підтримки.

Слухачам було роздано комікси, де в доступній і цікавій для дітей формі подано інформацію щодо протимінної безпеки.