#StandWithUkraine

Click to support
МАЙСТЕР-КЛАС З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ У ДТП « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

МАЙСТЕР-КЛАС З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ У ДТП

17.09.2021

В рамках проєкту «Практика без теорії сліпа, а теорія без практики мертва» та поєднання медичної освіти та практичної медицини 16 вересня 2021 року на базі Чернівецького медичного фахового коледжу відбувся майстер-клас з надання медичної допомоги постраждалому у дорожньо-транспортній пригоді. Своїм досвідом та вміннями зі студентами ІV курсу освітньої програми «Лікувальна справа» поділився завідувач відділу експертизи якості надання медичної допомоги, епідеміології та інфекційного контролю ОКНП Чернівецький обласний центр медичної допомоги та медицини катастроф Микола СМУК.
Основним завданням майстер-класу було не тільки закріплення навичок надання першої допомоги, а й навчання здобувачів роботі в команді в екстрених ситуаціях.
Студенти активно брали участь в обговоренні головної теми: задавали питання і відпрацьовували навички. Емоції від проведення виявилися найбільш позитивними для всіх учасників проєкту: тепер вони озброєні знаннями і при необхідності зможуть надати кваліфіковану першу допомогу в екстрених випадках.