#StandWithUkraine

Click to support
МАЙСТЕР-КЛАС З ПИСАНКАРСТВА « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

МАЙСТЕР-КЛАС З ПИСАНКАРСТВА

28.04.2021

28 квітня 2021р. у Чернівецькому медичному фаховому коледжі, напередодні одного з найбільших християнських свят – Великодня, з метою популяризації серед здобувачів освіти українських традицій відбувся МАЙСТЕР-КЛАС З ПИСАНКАРСТВА.

Писанка має найпотужнішу енергетику, адже розписують її з добрими намірами і побажаннями, тим самим за допомогою візерунків закладають в неї ті мрії і думки, які повинні здійснитися в житті.

Серед охочих, які виявили бажання навчитись розписувати писанки були як здобувачі освіти, так і викладачі. Почесні гості дійства: директорка Чернівецького медичного фахового коледжу, к.мед.н. Фрозіна КУЗИК, яка  демонструвала свої вміння у писанкарстві та Єлена ЛАНІВСЬКА – випускниця коледжу, здобувач вищої освіти ЧНУ, депутат Чернівецької районної ради, яка  започаткувала майстер-клас з писанкарства 5 років тому. Вона не тільки демонструвала присутнім свою майстерність у написанні писанок, а й навчала охочих цьому давньому мистецтву.

Хтось уперше в такий спосіб розписував великодні символи, хтось удосконалював свої вміння.

Дякуємо Єлені ЛАНІВСЬКІЙ за співпрацю і можливість популяризувати серед здобувачів освіти українські традиції, збагачуючи їхній духовний світ і виховуючи їх у патріотичному дусі.