#StandWithUkraine

Click to support
Майстер-клас з писанкарства « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Майстер-клас з писанкарства

23.04.2019

23 квітня 2019 р. напередодні одного з найбільших християнських свят — Великодня, в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ відбувся майстер-клас з писанкарства.

Писанка має найпотужнішу енергетику, адже розписують її з добрими намірами і побажаннями, тим самим за допомогою візерунків закладають в неї ті мрії і думки, які повинні здійснитися в житті.

Серед охочих, які виявили бажання навчитись розписувати писанки були  як студенти, так і  викладачі. Почесним гостем дійства була   директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Антоліївна Андрієць, яка разом із директором Чернівецького медичного коледжу БДМУ Фрозіною Василівною Кузик демонстрували свої вміння у писанкарстві.

Хтось уперше в такий спосіб розписував великодні символи, хтось удосконалював свої вміння, а керівник творчої молоді  Леся Романчук та випускниця коледжу Єлена Ланівська не тільки демонстрували присутнім свою майстерність у написанні писанок, а й навчали охочих цьому давньому мистецтву.

Дякуємо організаторам за співпрацю і можливість популяризувати серед студентів українські традиції, збагачуючи їхній духовний світ і виховуючи їх у патріотичному дусі.