#StandWithUkraine

Click to support
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕДСЕСТРИНСТВО БУКОВИНИ: СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕДСЕСТРИНСТВО БУКОВИНИ: СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

24.11.2020

           24 листопада 2020 року відбулася Науково-практична онлайн-конференція «МЕДСЕСТРИНСТВО БУКОВИНИ: СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»  за участю сестер медичних практичної охорони здоровя Чернівецької області, Асоціації медичних сестер Буковини.

У виступах доповідачі висвітлили актуальні проблеми  та перспективи розвитку медсестринства на Буковині в умовах пандемії COVID-19, зміни у системі освіти та підготовці кадрів для медичної галузі, шляхи оптимізації освітньо-виховного процесу з метою підвищення якості медичної освіти.

У виступах були порушені питання впливу  коронавірусної інфекції на перебіг вагітності, пологів, стан плода та післяпологовий період, грудного вигодовування під час захворювання на коронавірус, гострих порушень мозкового кровообігу, а також стан психічного здоров’я в період пандемії COVID-19. Назрілим стало питання синдрому професійного вигорання медичних працівників під час пандемії COVID-19.

Матеріали конференції