#StandWithUkraine

Click to support
ОБЛАСНЕ МЕТОДЧНЕ ОБ‘ЄДНАННЯ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ОБЛАСНЕ МЕТОДЧНЕ ОБ‘ЄДНАННЯ

20.11.2020

19 листопада 2020 року заступник директора Ольга СТРИЖАКОВСЬКА взяла участь в онлайн засіданні методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.


Тема засідання: «Професійна компетентність заступника директора з виховної роботи як одна з умов його успішної професійної діяльності».
17 заступників з виховної роботи коледжів мали змогу поспілкуватися, задати запитання та почути відповіді на них у запрошених гостей – начальника відділу соціального менеджменту Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Катерини Калашнікової, та провідного спеціаліста із соціальної роботи цього ж центру Ростислави Ляхович.
Катерина Олександрівна ознайомила учасників засідання із змінами, що відбулися у законодавстві, а Ростислава Миколаївна – акцентувала увагу на алгоритмі роботи зі студентами з числа соціально незахищених верств населення, протидії булінгу, домашньому насильству та іншим викликам сьогодення.
Наприкінці засідання обговорили нагальні питання планування виховної роботи у другому семестрі 2020/2021 навчального року.