#StandWithUkraine

Click to support
ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22.01.2021

22 січня Україна відзначає День Соборності. Ця подія стала знаковою для українського державотворення та усього українського народу. Цього дня у 1918 році на хвилі національно-визвольних змагань Українська Центральна Рада вперше у XX столітті проголосила незалежність української держави. А через рік, 22 січня 1919-го, на Софійському майдані в Києві Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в одну державу.

Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

Із метою виховання нацiональної свiдомості, людської гiдності у студентської молоді, глибокої поваги та любові до Батьківщини; формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до рідної країни у Чернівецькому медичному фаховому коледжі 22 січня 2021 року викладач історії Віталій ЗАХАРІЯ провів онлайн-конференцію з нагоди Дня Соборності України.