#StandWithUkraine

Click to support
ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ НОВОСТВОРЕНОЇ «ШКОЛИ ЛІДЕРА» « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ НОВОСТВОРЕНОЇ «ШКОЛИ ЛІДЕРА»

05.11.2020

04 листопада 2020 року у Чернівецькому медичному фаховому коледжі проведено перше засідання новоствореної «Школи лідера». Керівник: Ольга Стрижаковська, кандидат філологічних наук, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Мета: вдосконалення лідерських здібностей здобувачів вищої та фахової передвищої освіти для кращого функціонування студентського колективу. 
Завдання: відпрацювання організаторських та комунікативних здібностей, що характеризують особу лідера групи, формування стратегії дій лідерів з перенесення здобутих знань і навичок на весь студентський колектив, поглиблення знань здобувачів про самих себе, свої психологічні особливості, усвідомлення ними своїх дій і думок, зміцнення позитивних якостей особистості.
Людмила Українець, кандидат психологічних наук, практичний психолог провела тренінг “Формування іміджу лідерських якостей”, який дав змогу учасникам  удосконалити:
– лідерські навички відстоювати свою позицію,
 – майстерність планування,
– мистецтво працювати самостійно та в команді, взаємодіяти як єдине ціле,
– організаторські навички,
– вміння оцінювати та  використовувати власний потенціал і потенціал команди.
 Формування та розвиток таких якостей передбачає перенесення здобутих знань і навичок у повсякденне життя, що дає змогу підвищити соціальний статус, а в подальшому – і конкурентоспроможність майбутнього спеціаліста.