#StandWithUkraine

Click to support
ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

31.08.2021

Сьогодні, 31 серпня 2021року відбулося перше засідання педагогічної ради Чернівецького медичного фахового коледжу. Слово мали директорка коледжу, к.мед.н., Фрозіна КУЗИК, заступник директора з навчально-виховної роботи, к.філол. наук, Ольга Стрижаковська, про результати освітньої, господарської, навчально-виховної та спортивної роботи коледжу за 2020/2021 н.р. та пріоритетні напрямки на 2021/2022 н.р.

Фрозіна Василівна зазначила, що 2021/202 н.р. – це ювілейний рік, адже коледжу виповнюється 210 років. Також пріоритетами в цьому навчальному році є ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ та підвищення ЯКОСТІ ОСВІТИ. Тому, усі учасники освітнього процесу мають докласти максимум зусиль, щоб наш коледж й надалі був одним із найкращих закладів освіти, основною місією якого є інноваційний розвиток, самостійність, ініціативність, опанування всього нового та креативного.
З інформацією про результати вступної кампанії 2021 виступив секретар приймальної комісії Іван ВИШНЬОВСЬКИЙ. Він зазначив, що Чернівецький медичний фаховий коледж входить до п’ятірки закладів вищої та фахової перед вищої освіти Чернівецької області за результатами набору здобувачів. Іван Орестович також окреслив стратегічні плани щодо профорієнтаційної роботи коледжу на 2022 рік з метою збереження та збільшення контингенту здобувачів.
Заступник директора з навчальної роботи, к.мед.н., Тетяна БОЙЧУК мала слово з важливого питання щодо організації освітнього процесу у Чернівецькому медичному фаховому коледжі у 2021/2022 н.р. Тетяна Іванівна окреслила зміни, які внесені до навчальних планів освітніх програм підготовки фахівців вищої та фахової передвищої освіти.
Бажаємо всім успішного старту 2021/202н.р.!