#StandWithUkraine

Click to support
ПІДГОТОВКА ДО ДПА У ФОРМІ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ПІДГОТОВКА ДО ДПА У ФОРМІ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

03.06.2020

Сучасний світ регулярно підкидає нам нові виклики, тож дедалі актуальнішою стає навичка вміти швидко пристосовуватися до змін і бути гнучким. Це нові можливості: для  здобувачів освіти – навчитися вчитися самостійно, для викладачів – активніше використовувати технології дистанційного навчання. Карантин диктує свої умови, тож тепер навчання та підготовка до ЗНО не відбуваються без ґаджета-посередника.

Не зважаючи на обмеження та брак живого спілкування, викладачі циклової комісії соціально-економічних дисциплін прикладають чимало зусиль щодо підготовки студентів-другокурсників Чернівецького медичного фахового коледжу до ДПА у формі ЗНО з історії України.

З початком карантину та  потребою миттєвого переходу на дистанційне навчання заняття та онлайн-консультації з історії України проводяться безперевно за допомогою сучасних засобів: навчальної платформи MOODLE, сервісу для відео зустрічей ZOOM, Skype, Formsgoogle для тестового контролю, наприкінці виконання якого студент одразу отримує тестовий бал. Для індивідуального спілкування зі студентами використовується VIBER. Через групи, створені у комунікативних мережах, студенти отримують завдання з певних тем, опрацьовують їх, виконують тести і надсилають на електронну пошту своїм викладачам. Дуже важливим елементом у підготовці є контроль та зворотній зв’язок – це ключовий елемент дистанційного навчання. Після перевірки виконаних завдань викладачами проводиться аналіз помилок, роз’яснення незрозумілого.

Студенти посилено готувалися до ЗНО до карантину і продовжують робити це і під час нього. Можливостей удосконалити свої знання  чимало, головне – бажання і самоорганізація.

Карантин кардинально змінив розпорядок життя і вніс свої корективи у звичний формат навчання. Проте життя триває! Нехай за зміненими графіками пм казино, але ЗНО відбудеться і здобувачі освіти зможуть застосувати свої знання.

Будемо свідомими людьми та розумітимемо, що карантин – це не канікули. Це – гарна нагода побути разом і нарешті зробити те, що давно планували, це – доречний момент поміркувати над зробленим і скласти плани на майбутнє.  Це – час, який можна використати для інтелектуального розвитку, отримання нових знань.

Бажаємо нашим студентам високої працездатності, терпіння та успішного скдадання зовнішнього незалежного оцінювання! Адаптуйтесь до змін та бережіть здоров’я!