#StandWithUkraine

Click to support
Планове засідання педагогічної ради №2 Чернівецького медичного фахового коледжу « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Планове засідання педагогічної ради №2 Чернівецького медичного фахового коледжу

31.10.2022

31 жовтня 2022 року відбулося засідання педагогічної ради Чернівецького медичного фахового коледжу під головуванням директорки, к.мед.н. Фрозіни КУЗИК.
На засіданні педагогічної ради методист коледжу Людмила АВДІКОВСЬКА розповіла про атестацію педагогічних працівників 2023 – кроки до зростання професійної майстерності, голови циклових комісій Лариса ПІЦ, Галина ТОФАН, Леся ГЕРМАН, Світлана ТРІСКА, Жанна ДРИГИБКО акцентували увагу на ефективності та шляхах удосконалення роботи циклових комісій з використанням успішних практик в коледжі під час офлайн навчання та впровадження симуляції в умовах дистанційного навчання. Заступник директора з навчально-виховної роботи, к.філол.н. Ольга СТРИЖАКОВСЬКА окреслила важливість своєчасного розміщення актуальної інформації на вебсайті коледжу, таргетованої реклами соцмережаx YouTube, Instagram, Facebook.
Цікавою та важливою для організації освітнього процесу була інформація практичного психолога коледжу, к.психол.н. Людмили УКРАЇНЕЦЬ з вивчення результатів опитування здобувачів фахової передвищої, вищої освіти Чернівецького медичного фахового коледжу щодо якості освіти та психологічної безпеки. Куратори груп Мар’яна БАРВІНОК, Олександра СТОЯН, Іліанна БІДНА продемонстрували на власному досвіді інноваційні комунікативні технології в роботі куратора академічної групи.
А Чернівецький медичний фаховий коледж продовжує вдосконалюватись та відповідати вимогам сучасності, тому заступник директора з навчальної роботи, к.мед.н. Тетяна БОЙЧУК закцентувала увагу на активній підготовці до ліцензування на провадження освітньої діяльності у сфері професійної (професійно-технічної) освіти – започаткування освітньої діяльності за професією 5132 Екстрений медичний технік.
Миру нам та життя без війни