#StandWithUkraine

Click to support
Планове засідання педагогічної ради №4 « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Планове засідання педагогічної ради №4

28.03.2023

27 березня 2023 року відбулось чергове засідання педагогічної ради під головуванням к.мед.н., директорки Фрозіни КУЗИК, яка прозвітувала щодо виконання умов контракту протягом 2018-2023 рр. Підкреслила важливість  співпраці із закладами охорони праці, громадськими організаціями, закладами освіти та міжнародними організаціями. Зазначила важливість постійного підвищення ЯКОСТІ ОСВІТИ.

Завідувачі медичних відділень №1, 2 Ганна ПОПОВИЧ та Галина САВЧУК проінформували про здобувачів освіти, які бажають навчатись за індивідуальним графіком відповідно до Положення про навчання студентів індивідуальним графіком за у Чернівецькому медичному фаховому коледжі.

Не менш важливим питанням порядку денного була інформація завідувача навчально-виробничої практики Ніни БЕДИК про організацію та проведення навчальної практики здобувачів в умовах воєнного стану, ефективну комунікацію та співпрацю з закладами практичної охорони здоров’я. Також ознайомила із графіками проходження проходження виробничої, переддипломної практик.

Голова циклової комісії гуманітарних дисциплін Надія БРЕЗИЦЬКА зазначила, що використання гейміфікації під час вивчення іноземної мови за професійним спрямуванням є методом підвищення ефективності до навчання.

 «Працюймо за для перемоги України! І пам’ятаймо – у кожного свій фронт!!!