#StandWithUkraine

Click to support
ПОСТІЙНА СПІВПРАЦЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ТА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ПОСТІЙНА СПІВПРАЦЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ТА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

05.06.2023

Сьогодні, 05 червня 2023 року, до Чернівецького медичного фахового коледжу завітали представники Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
У рамках постійної співпраці в коледжі відбулась зустріч зі здобувачами фахової передвищої освіти – студентами перших-других курсів спеціальності «Медсестринство». Представники Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України ознайомили студентів з історією створення Червоного Хреста, його завданнями та викликами, принципами діяльності організації.
Ураховуючи те, що на базі коледжу створено два волонтерські загони, члени яких постійно долучаються до різних благодійних заходів, на зустрічі неодноразово наголошувалось про реалізацію спільної волонтерської діяльності.
Під час зустрічі панувала дружня атмосфера, запальний настрій, здобувачі отримали цінні знання та поради, які в подальшому знадобляться в житті.
Студенти перших-других курсів активно долучилися до волонтерської діяльності й запевнили, що співпраця триватиме й надалі.