#StandWithUkraine

Click to support
Практичне заняття в дитячому дошкільному закладі? Легко!!! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Практичне заняття в дитячому дошкільному закладі? Легко!!!

08.05.2019

Медицина одна з найскладніших галузей науки, яка потребує постійного навчання та вдосконалення.

Педіатрія – це розділ  медицини, який потребує творчого, неординарного, нетипового, креативного мислення та спілкування з неймовірним продовженням нас самих – наших дітей!!!

Навчання в медичних закладах має бути націлене на практичне застосування теоретичних знань. Студенти ІІІ курсу групи «А²»(9) спеціальності «Медсестринство» спеціалізації «Сестринська справа» практичне заняття  на тему «Робота медичної сестри в ДДУ» провели в ДНЗ ЦРД «Джерело».

Медичні сестри, які працюють в закладі – Малитчук  Мар’яна Іванівна та Красовська Богдана Миколаївна провели студентам інструктаж обов’язків медичної сестри дошкільного закладу, ознайомили з документацією, екскурсійно пройшли групами закладу,  побували на кухні, вивчали правила складання меню. Студенти мали нагоду провести  антропометричні вимірювання діткам переддошкільної групи. Окрім професійних обов’язків, студентство вчилось налагоджувати контакт з малечею.  

Кожен, хто брав участь у занятті, отримав неймовірну дозу позитиву і щирої дитячої радості. Ми надзвичайно вдячні адміністрації та колегам за чудову практику спілкування, навчання. І обов’язково скористаємось нагодою відвідати дитячий заклад ще не один раз.