#StandWithUkraine

Click to support
Привітання директора коледжу з Днем знань! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Привітання директора коледжу з Днем знань!

29.08.2019

Вельмишановні колеги та співробітники!

Шановні студенти, першокурсники та батьки!

 

Щиросердно вітаю вас з Днем Знань та початком нового навчального року. День знань – не просто загальнонаціональне свято, це свято – глибоко родинне, об’єднуюче.

Як і в кожній родині, у коледжі є свої традиції. І одна із них – «Посвята у студенти». Це досить важливий і хвилюючий у житті кожного першокурсника момент, адже здійснилася мрія 217  вчорашніх абітурієнтів.

Особливі вітання вам. шановні першокурсники! Ви стали студентами Чернівецького медичного коледжу БДМУ – одного з найпрестижніших закладів освіти не тільки Буковини, а й України.

На вас чекає цікаве, багате на різноманітні події студентське життя, тому максимально використайте всі можливості для власного професійного й особистісного розвитку.

Коледж  надає студентам усі можливості для одержання якісної освіти, а отже, для конкурентоспроможності в майбутньому й гідного становища в суспільстві. Від наших з вами знань і професійних якостей залежить майбутнє медицини й нашої країни.

Пам’ятайте, що запорукою досягнення успіхів є цілеспрямована й наполеглива праця, взаємоповага та згуртованість у команді однодумців, ваша  дисциплінованість та високоорганізованість.

Сподіваємося, що, приєднавшись до нашої дружної родини, ви будете поважати й збільшувати славні традиції нашого закладу.

Окремо хочу привітати викладачів. Шановні педагоги,  на ваші плечі покладена висока місія – ви маєте не лише дати студентам знання та допомогти їм утвердитися в обраній  професії. Ваше завдання – допомогти молодому поколінню стати повноцінною, шанованою особистістю нашого суспільства, кожна з яких – патріот своєї Вітчизни.

  Найщиріші вітання вам, дорогі батьки, бабусі та дідусі наших студентів! Збувається мрія ваших родин – діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід. Я хочу запевнити вас, що ви передали своїх дітей у надійні руки. І тільки спільними зусиллями ми наблизимо здійснення мрії кожного з вас пишатися успіхами своїх дітей.

Бажаю усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя та творчих здобутків. Хай вам щастить!

З повагою

Директор         Фрозіна Кузик