#StandWithUkraine

Click to support
РОЛЬ ФЕРМЕНТІВ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ПРОЦЕСІВ МЕТАБОЛІЗМУ КЛІТИНИ ТА ЦІЛІСНОГО ОРГАНІЗМУ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

РОЛЬ ФЕРМЕНТІВ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ПРОЦЕСІВ МЕТАБОЛІЗМУ КЛІТИНИ ТА ЦІЛІСНОГО ОРГАНІЗМУ

24.11.2021

17 листопада 2021 року  викладач  біології Лиса Оксана Миколаївна провела відкрите заняття з біології в групі «В» I курсу на базі ОПП «Лікувальна справа» на тему: «Роль ферментів у забезпеченні процесів метаболізму клітини та організму в цілому».

Актуальність даної теми зумовлена тим, що сьогодні, як ніколи, людині потрібні знання про ферменти. Усім відомо, що ферменти виконують в організмі неймовірно важливу роль – каналізують всі біохімічні реакції і захищають організм від попадання мікроорганізмів. Це цілий комплекс, що підтримує здоров’я, бадьорість і витривалість. Ферменти – це основа нашого організму, основною функцією яких є обмін речовин в клітині та в організмі в цілому. Вони функціонують у нерозривній єдності з іншими речовинами, що беруть участь у транспортуванні, синтезі та регуляції. Діяльність усіх систем організму залежить від функцій, які виконують ферменти.

Заняття проведено з використанням мультимедійної презентації, відеофільму. Реалізовано всі поставлені навчальні цілі заняття.