#StandWithUkraine

Click to support
Серпневий освітній марафон Буковини-2022 « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Серпневий освітній марафон Буковини-2022

26.08.2022

26 серпня 2022 року директор Чернівецького медичного фахового коледжу Фрозіна КУЗИК, заступники директора Тетяна БОЙЧУК та Ольга СТРИЖАКОВСЬКА, методист коледжу Людмила АВДІКОВСЬКА взяли участь в онлайн Серпневому освітньому марафоні Буковини-2022 з порядком денним «Функціонування системи освіти в умовах воєнного часу: пріоритети, завдання, дії».

Учасників освітнього марафону привітали директорка Департаменту освіти і науки  Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана САКРІЄР, голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан ЗАПАРАНЮК, заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор, головний санітарний лікар області Наталя ГОПКО.

Були розглянуті наступні питання: готовність укриттів закладів освіти міста та області;  результати опитування батьків щодо формату навчання у 2022/2023 н. р.; організація перевезення дітей та педагогічних працівників до закладів освіти та у зворотному напрямку, а також особливості організації освітнього процесу в умовах нової хвилі пандемії COVID-19.

Визначено завдання на новий навчальний рік: створення максимально безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу в 2022/2023 н.р.; забезпечення всім українським дітям безперервного та рівного доступу до навчання; забезпечення додержання прав дітей на освіту за українськими навчальними програмами та підручниками, а також прав педагогів на працю.

 

Віримо у ПЕРЕМОГУ!!!