#StandWithUkraine

Click to support
Шановні випускники, колеги, викладачі! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Шановні випускники, колеги, викладачі!

29.06.2023

Цьогоріч випускні в усіх закладах освіти України особливі – радість завершення навчання затьмарює війна, плани на майбутнє ламають вибухи й тривога, професійні сподівання приглушуються очікуванням перемоги. Але разом із тим, життя продовжується. Серед сучасних героїв-медиків є і наші випускники. Ми пишаємося нашими випускниками, особливо тими, які несуть службу у Збройних силах України, рятують життя наших військових та цивільного населення.

Так, війна особливо гостро показала важливість підготовки медиків, які в найскладніших польових і стресових ситуаціях майстерно та з холодним розумом виконують свої професійні обов’язки.

Дорогі випускники Чернівецького медичного фахового коледжу! На вашу долю випало дистанційне навчання під час пандемії, а потім і навчання у воєнних умовах повітряних тривог, відключень електроенергії. Ви проявляли підтримку і розуміння. Ми пишаємося вами. 

Перед вами відкривається новий етап в житті, який обов’язково буде переможним. Основна ваша місія сьогодні – бути кваліфікованим фахівцем, підсилити медичний фронт, допомагати Збройним Силам України. Саме вашому поколінню доведеться відбудовувати нашу нову, переможну Україну! 

Слава Вам, наші випускники!  

СЛАВА УКРАЇНІ!

Директор Фрозіна КУЗИК