#StandWithUkraine

Click to support
ШЕВЧЕНКО В ОБЛАДУНКАХ ПІКСЕЛЬ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ШЕВЧЕНКО В ОБЛАДУНКАХ ПІКСЕЛЬ

09.03.2023

9 березня 2023 року в Чернівецькому медичному фаховому коледжі відбувся захід з нагоди 209 річниці з дня народження великого сина та пророка України Тараса Григоровича Шевченка.

Шевченкове слово адресоване кожному, у кого чисте серце, сповнене любові до України. І сьогодні його слово  додає усім нам сил для протистояння: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»

На захід вшанування пам’яті  Траса Шевченка завітали викладачі Старобельського медичного фахового коледжу та Новокаховського приладобудівного фахового коледжу.  Така зустріч тільки посилить нашу віру в  єдність українського народу, у міць і силу нашого з вами спільного бажання: МИРУ нашій славній Україні на своїй прекрасній, вільній, багатій землі.

Сьогодні ми вшанували не тільки  пам’ять Тараса Шевченка, а й світлу пам’ять наших ГЕРОЇВ. Через призму Шевченкової поезії ми дякували кожному, хто стоїть на захисті України, дякували нашим захисникам за кожен новий день! Вони – щит і міць нашої країни! В них відродилася козацька відвага та мужність, яку оспівував Тарас Григорович Шевченко.

 Слава Україні! Героям слава!