Сьогодні в коледжі відбулася тепла зустріч з нашими слухачами підготовчих курсів з української мови та біології
Було приємно нарешті зустрітися наживо, поспілкуватися, пройтися навчальними кабінетами, поділитися враженнями та емоціями.
Щиро радіємо нашій зустрічі й сподіваємося, що зовсім скоро ці юнаки та дівчата стануть студентами нашого коледжу.
Бажаємо успішного вступу, впевненості у власних силах та здійснення мрій!
