#StandWithUkraine

Click to support
СПІВПРАЦЯ ВИКЛАДАЧІВ, СТУДЕНТІВ ТА БАТЬКІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО  МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ БДМУ!!! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

СПІВПРАЦЯ ВИКЛАДАЧІВ, СТУДЕНТІВ ТА БАТЬКІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО  МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ БДМУ!!!

09.10.2019

«Хоча б над тобою було сто вчителів

вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш

сам змусити себе до праці і сам

вимагати її від себе»

Василь Сухомлинський

9 жовтня 2019 року в ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ БДМУ з метою якісної організації та проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 та 2021 роках відбулися батьківські збори за участю адміністрації закладу вищої освіти, студентів І-ІІ курсів спеціалізацій «Лікувальна справа», «Сестринська справа», які навчаються на основі базової загальної середньої освіти та їх батьків.

Директор коледжу, кандидат медичних наук, Фрозіна Кузик відкрила збори та наголосила «Лише об’єднавши» спільні зусилля усіх учасників освітнього процесу (викладачів, студентів, батьків), наполегливо працюючи, можна отримати якісний результат з ДПА у формі ЗНО 2020 та 2021. Фрозіна Василівна акцентувала увагу присутніх на завданнях щодо підготовки.

Фрозіна Василівна довела до відома присутніх нормативно-правове забезпечення ДПА у формі ЗНО 2020 та 2021, календар та особливості проведення.

Заступник директора з навчальної роботи, кандидат медичних наук, Тетяна Бойчук ознайомила батьків з новими навчальними планами, за якими навчаються студенти І та ІІ курсів, графіком освітнього процесу.

Надія Брезицька, голова циклової комісії гуманітарних дисциплін, викладач іноземної мови вищої кваліфікаційної категорії, відповідальна за ЗНО у коледжі розповіла про терміни реєстрації для ДПА у формі ЗНО, перелік документів, необхідних для формування реєстраційних комплектів студентів.

Завідувач І медичного відділення, кандидат медичних наук, Ганна Попович та завідувач ІІ медичного відділення Галина Савчук провели аналіз успішності, оцінку психологічного клімату в групах та окреслили студентські будні у ракурсі підготовки до ДПА у формі ЗНО.

Про особливості постійної та кропіткої підготовки до ДПА у формі ЗНО розповіли викладачі-предметники: Людмила Авдіковська – методист коледжу, викладач української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, Ольга Стрижаковська – заступник директора з навчально-виховної роботи, кандидат філологічних наук, викладач української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, Оксана Гучко – кандидат історичних наук, викладач історії вищої кваліфікаційної категорії, Світлана Никитюк – викладач фізики та математики вищої кваліфікаційної категорії, Леся Дутка – викладач біології вищої кваліфікаційної категорії,.

Сподіваємось, що спільна співпраця студентів, викладачів та батьків завершиться позитивним складанням ДПА у формі ЗНО 2020!!!

БАЖАЄМО УСПІХІВ!!!