#StandWithUkraine

Click to support
Студентська онлайн – конференція до річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну «Вистояли – ПЕРЕМОЖЕМО!» « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Студентська онлайн – конференція до річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну «Вистояли – ПЕРЕМОЖЕМО!»

24.02.2023

24 лютого виповнюється один рік від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку рф розпочала проти України 9 років тому. Ми, українці, вистояли й продемонстрували волю перемогти ворога, довели спроможність протистояти російській військовій агресії, об’єднали зусилля у лавах Збройних сил України, Національної гвардії України, масового волонтерського руху, а також на дипломатичному, інформаційному, історичному та інших фронтах.

 Наш героїчний опір – це боротьба не лише за фізичне виживання Українського народу та свободу країни, а й за власну ідентичність і цінності нашого суспільства як частини європейської спільноти. Цілком справедливо вважати, що українці проливають кров і за вільну та демократичну Європу і збереження світового порядку.

23 лютого 2023 року  викладач історії Чернівецького медичного фахового коледжу Віталій ЗАХАРІЯ зі студентами І курсу ОПП «Сестринська справа» та «Лікувальна справа» провів студентську онлайн – конференцію до річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну «Вистояли – ПЕРЕМОЖЕМО!», «365 днів НЕЗЛАМНОСТІ!».

Хвилиною мовчання учасники онлайн – конференції вшанували пам’ять про загиблих воїнів, які віддали своє життя за наше майбутнє.

Трагічна дата нової української історії стала символом незламності та джерелом сили для українських воїнів, які й нині боронять нашу країну. В ході студентської конференції відбулося жваве обговорення різних питань війни. Значну увагу здобувачі освіти приділили з’ясуванню зв’язку історичних подій, які переживає Україна з 2014 року до теперішнього часу, – захисту від повномасштабного вторгнення країни-агресора.