#StandWithUkraine

Click to support
СТУДЕНТСЬКА ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

СТУДЕНТСЬКА ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ

15.06.2023

15 червня 2023 року у Чернівецькому медичному фаховому коледжі відбулася підсумкова звітна конференція Студентського самоврядування. Спікером засідання була голова СР Анастасія АНТОНЮК. До роботи засідання активних та креативних лідерів Студентського самоврядування коледжу долучилися і представники адміністрації: заступник директора з навчальної роботи, к.мед.н. Тетяна БОЙЧУК, заступник директора з навчально-виховної роботи, к.філол.н. Ольга СТРИЖАКОВСЬКА, практичний психолог, к.психол.н. Людмила УКРАЇНЕЦЬ.
Тетяна БОЙЧУК привітала здобувачів освіти та зазначила: «Якщо хочеш бути унікальним, ти НЕ повинен бути схожим на когось!» Розповіла про індивідуальну освітню траєкторію – персональний шлях реалізації особистісного потенціалу, що формується з урахуванням здібностей, інтересів, потреб, мотивації, можливостей і досвіду, що кожен здобувач має можливість обрати освітню компонент з числа вибіркових.
Лідерів студентського самоврядування коледжу привітала заступник директора з навчально-виховної роботи та практичний психолог.
Ольга СТРИЖАКОВСЬКА подякувала СР за співпрацю та наголосила, що основне завдання коледжу в умовах воєнного стану ¬– створити безпечне освітнє середовище, де б молодь могла творити, розвиватися і рухатися вперед. А дирекція, насамперед, працює над тим, щоб дати студентам конкурентні і якісні знання. Дуже радує те, що ми маємо взаємодію і співпрацю зі Студентською радою ОВА. Нам необхідна така співпраця. Ми – відкриті і демократичні, готові до спільних дій.
Голова студентської ради Анастасія АНТОНЮК презентувала звіт про роботу за 2022/2023 н.р. Подякувала всім за довіру та корисні поради, а також поділилася ідеями та задумами щодо продуктивної праці та реалізації всіх креативних задумів у новому навчальному році.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися. Разом до ПЕРЕМОГИ!