#StandWithUkraine

Click to support
СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО

03.02.2021

03 лютого 2021 року відбулось засідання Студентського наукового товариства Чернівецького медичного фахового коледжуОчолювала засідання науковий керівник СНТ, викладач, кандидат історичних наук Ірина МІГАЛЬЧАН. На засіданні були присутні директор коледжу, кандидат медичних наук Фрозіна КУЗИК та заступник директора з навчально-виховної роботи, кандидат філологічних наук Ольга СТРИЖАКОВСЬКА. До студентів, членів СНТ, звернулася директор, яка привітала та надала методичні вказівки щодо роботи СНТ, участі у студентських наукових конференціях, щодо написання тез. Побажала плідної роботи.

     На засіданні затвердили структуру та склад Ради СНТ, функції, а також обрали голову, заступника та секретаря на 2020/2021 навчальний рік

Крім того, на засіданні обговорили план заходів на ІІ семестр 2020/2021 н.р. та план підготовки до І Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої та фахової передвищої освіти. Обрали голову організаційного комітету конференції – Окатенка Микиту – студента  ІІ курсу ОПП «Лікувальна справа» (11).

Засідання було продуктивним і плідним.