#StandWithUkraine

Click to support
СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

19.09.2022

19.09.2022 в онлайн форматі на платформі Google Meet.відбулися збори студентського самоврядування та перше засідання студентської ради Чернівецького медичного фахового коледжу у новому складі.

З початком навчального року активізувалась робота студентського самоврядування. Спікером засідання був в.о. голови студентської ради Андрій ПРОСКУРНЯК, студент ІІ курсу ОПП «Лікувальна справа»
З привітанням до лідерів студентства звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи, к. філол. н. Ольга СТРИЖАКОВСЬКА. У своєму виступі зазначила: “Новий навчальний рік розпочато! Готуємося працювати наполегливо й зосереджено під захистом Збройних сил України, з вірою в Україну та її Перемогу”.
На засіданні студенти обговорили важливі питання (у першу чергу щодо волонтерства та донорства) та висловили власні пропозиції щодо продуктивної праці і реалізації всіх креативних задумів. Шляхом голосування було обрано заступників ( голову студради
І-ого та ІІ-ого медичних відділень) та голів комісій СР.
Підсумовуючи засідання, Андрій ПРОСКУРНЯК подякував присутнім за участь та активну співпрацю протягом зустрічі, побажав бути гордими за свою “Alma Mater” і разом робити її кращою!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!