#StandWithUkraine

Click to support
СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

17.09.2020

Органи студентського самоврядування розпочали активну роботу. Голови студрад першого та другого медичних відділень, гуртожитку, члени студентських рад та голова студентського парламенту Владислав ДАНИЛЮК , студент ІV курсу ОПП «Лікувальна справа», зібралися на перше робоче засідання, яке відбулося 15 вересня 2020 року в онлайн-режимі на платформі Google Meet.

Лідерів студентської громади коледжу привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга СТРИЖАКОВСЬКА та практичний психолог Людмила УКРАЇНЕЦЬ.

 – Я впевнена, що студентський актив гідно представлятиме наш заклад на всіх рівнях. Досвід роботи в студентських радах обов’язково допоможе вам і в майбутній кар’єрі. Ми спільно будемо вирішувати всі питання та враховувати ваші пропозиції. Адже інтереси студентів у нашому коледжі в центрі уваги. Студентство бере участь у формуванні управлінських рішень, перегляді освітньо-професійних програм, виборі дисциплін, є членами Педагогічної ради, трудового колективу. Тому жодне питання не вирішується без відома студпарламенту, студентства. Адже досягнення коледжу – це не тільки заслуга викладацького колективу, а й наших студентів. Бажаю вам використовувати студентські роки на повну, розвиватися, рухатися тільки вперед, бути креативними й стресостійкими, а головне – бути гордими за свій коледж і разом робити його ще кращим! – звернулася до студентів Ольга СТРИЖАКОВСЬКА.

Голова студпарламенту коледжу Владислав ДАНИЛЮК оголосив питання порядку денного засідання: 1. Про структуру студентського парламенту. 2. Про затвердження плану роботи на 2020/2021 н.р. 3. Про залучення активістів з числа студентів-першокурсників до роботи у студрадах. Разом вони розподілили обов’язки між членами студактиву. Владислав ДАНИЛЮК подякував всім за довіру та корисні поради, а також поділився ідеями та задумами щодо продуктивної праці та реалізації всіх креативних задумів.

Перше засідання пройшло конструктивно.