#StandWithUkraine

Click to support
СТУДЕНТИ-ВИПУСКНИКИ СКЛАДАЛИ КРОК М, КРОК Б « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

СТУДЕНТИ-ВИПУСКНИКИ СКЛАДАЛИ КРОК М, КРОК Б

18.06.2020

      16, 17 червня 2020 року у медичному коледжі випускники складали ліцензійні іспити Крок М, Крок Б.

Першими за графіком, розробленим Центром тестування при МОЗ України спільно з закладами вищої та фахової передвищої освіти, складали Крок М, Крок Б студенти спеціальності 223 Медсестринство ОПП «Сестринська справа», 17 червня – ОПП «Лікувальна справа».

     У зв’язку з пандемією коронавірусу та карантинними заходами в медичному коледжі були створені всі умови для складання іспиту. Так, випускники дотримувалися встановленої дистанції, маскового режиму, обробляли руки санітайзером та здійснювалося вимірювання температури тіла. Студенти випускних курсів були розміщені у двох залах для дотримання дистанції під космолот на деньги час складання іспитів. Задля цього були задіяні приміщення спортивного залу, що розташований на території ІІ медичного відділення, а також коференц-зал корпусу № 3 коледжу.

Хоча цьогоріч ліцензійний іспит Крок М, Крок Б проходив не в звичному режимі й з дотриманням додаткових правил, проте студенти-випускники за роки навчання в коледжі навчилися долати і не такі труднощі!

    Ліцензійні іспити Крок є обов∙язковою складовою атестації. Уже багато років вони відіграють ключову роль у встановленні відповідності рівня професійної компетентності згідно з вимогами стандартів вищої освіти.