#StandWithUkraine

Click to support
Світлій пам’яті Олександра Федоровича КУЛИКА « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Світлій пам’яті Олександра Федоровича КУЛИКА

29.05.2023

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла з життя людина, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління студентів.
КУЛИК Олександр Федорович кандидат медичних наук, доцент, відмінник освіти України, людина, за плечима якої великий досвід педагогічної і керівної роботи (начальник Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи, доцент кафедри патологічної анатомії та судової медицини Буковинського державного медичного університету, заступник декана першого медичного факультету) 20 років очолював Чернівецький медичний фаховий коледж.
Усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Він був людиною великої душі, мудрим керівником, врівноваженим, безсумнівної честі, чуйним, добрим, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч.
«Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Олександра Федоровича – особистість справді неординарну, яскраву, невтомного і самовідданого вчителя, хорошого колегу, досвідченого і розумного керівника. Олександр Федорович був дуже енергійним, великим працелюбом, гарним чоловіком, люблячим батьком та дідусем. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо його підтримки, не скористаємося його мудрою порадою.
Колектив Ченівецького медичного фахового коледжу висловлює співчуття з приводу передчасної смерті колишнього директора коледжу, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Олександром Федоровичем. Також висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним.
Світла пам’ять про Олександра Федоровича завжди буде жити серед рідних, друзів, колег, батьків та студентів коледжу та залишиться назавжди у наших серцях.