#StandWithUkraine

Click to support
Толерантність ‒ ціннісна основа професійної діяльності медичного фахівця « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Толерантність ‒ ціннісна основа професійної діяльності медичного фахівця

16.11.2022

Здобувачі освіти разом з практичним психологом к. психол.н. Людмилою УКРАЇНЕЦЬ в ході воркшопу «Толерантність ‒ ціннісна основа професійної діяльності медичного фахівця» обговорили риси толерантності та розглянули основні шляхи формування і виховання толерантної поведінки.

       16 листопада у всьому світі відзначають Міжнародний день толерантності.В умовах сьогодення, саме толерантність має бути нормою й основою комунікації та взаємодії.Толерантність ‒ це рівновага, баланс, безпека й гармонія в суспільних відношеннях з урахуванням  індивідуальних людських якостей. Це  не поблажливість чи потурання, а здатність сприймати без агресії інший спосіб життя, поведінку, інші погляди шляхом співпраці та компромісу.  Поняття толерантності вбирає в себе багато позитивних людських якостей та проявів особистості, головними серед них є щирість, мудрість, людяність.

Саме  ця риса є неодмінним атрибутом фахової діяльності медичних працівників, невід’ємною складовою в професійній взаємодії з пацієнтами та соціальним середовищем.

 Будьмо толерантними один до одного!