#StandWithUkraine

Click to support
Традиції святкування Дня медика у Чернівецькому медичному коледжі!!! « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

Традиції святкування Дня медика у Чернівецькому медичному коледжі!!!

13.06.2019

Немає в світі більш почесної, більш відповідальної професії, як медик. Люди, які допомагають зберегти здоров’я, завжди користуються особливою шаною та повагою. Праця медика –  це високе служіння в ім’я та на благо людей.

Люди в білих халатах, саме в День медичного працівника особливо відчувають свою необхідність та значимість, гордяться своєю професією, успіхами та досягненнями.

Професійне свято «День медичного працівника» відзначали і в Чернівецькому медичному коледжі БДМУ. Традиційно, але сучасно, для своїх викладачів, які здійснюють підготовку молодих кадрів для закладів практичної охорони здоров’я, організувала свято творча студентська молодь коледжу під керівництвом Лесі Романчук.

Зі словами вітання виступила директор коледжу Фрозіна Кузик, яка привітала усіх з святом і наголосила, що медична освіта є важливою для майбутніх професійних медиків.

Найкращі працівники та студенти коледжу були нагороджені грамотами Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації,  міського Управління охорони здоров‘я, ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», Чернівецького медичного коледжу за успішну організацію та високі результати освітнього процесу, творчий підхід, добросовісне виконання своїх посадових обов’язків, високий професіоналізм.