#StandWithUkraine

Click to support
ТРИВАЄ ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА ОПП «АКУШЕРСЬКА СПРАВА» « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ТРИВАЄ ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА ОПП «АКУШЕРСЬКА СПРАВА»

21.12.2020

Для забезпечення безперервності освітнього процесу студенти ОПП «Акушерська справа» проходять переддипломну практику в дистанційному режимі відповідно до наказу по Чернівецькому медичному фаховому коледжу від 30.11.2020 року № 81/к «Про введення в дію документу «Тимчасовий порядок проведення переддипломної практики студентів ІV курсу спеціальності «Медсестринство» освітньо-професійної програми «Акушерська справа» Чернівецького медичного фахового коледжу у зимовому семестрі 2020/2021 н.р. в умовах карантину».

Сьогодення вимагає від нас нових підходів до організації та проведення переддипломної практики, і в цьому контексті сучасні інформаційні технології дають змогу підвищити та вдосконалити ефективність освітнього процесу. У рамках дистанційного режиму роботи, засобами інтерактивної співпраці методичного керівника і студентів є Google Meet, Moodle, Zoom, Viber тощо. На навчальній платформі  Moodle  сайту коледжу розміщено графік, програма переддипломної практики, всі необхідні навчальні матеріали, робочі документи з практики для дистанційної роботи студентів.

Методичний керівник переддипломної практики – викладач акушерства і гінекології, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, к.мед.н.  Герман Леся Василівна постійно підтримує зв’язок зі студентами та заохочує їх до спільної роботи.