#StandWithUkraine

Click to support
У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

09.11.2022

Щорічно 9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця,  в Україні відзначають День української писемності та мови.

З нагоди свята традиційним у Чернівецькому медичному фаховому коледжі є колективне написання ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ, у якому сьогодні взяли участь здобувачі освіти, викладачі та співробітники – усі небайдужі до долі української мови та українського народу.

У День української писемності та мови стартував ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика з метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді. У конкурсі взяли участь студенти І та  ІІ курсів  освітніх програм «Лікувальна справа» та «Сестринська справа». Кращі знавці української мови представлятимуть коледж на обласному рівні.

 Куратори академічних груп провели тематичні флешмоби, круглі столи та академічні години.

Такі акції мотивують учасників освітнього процесу до вивчення української мови, демонструють її цінність та самобутність.

На тлі війни, яка відбувається зараз в Україні, коли ми вчергове змагаємось за свою незалежність, мову, історію, не забуваймо, що МОВА – ЦЕ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД НАЦІЇ.

Тож плекаймо рідну мову, дбаймо про її красу та чистоту, бережімо, як неоціненний скарб, адже МОВА, ЯК І УКРАЇНА, У НАС ОДНА!

Дякуємо ЗСУ за можливість відзначити День української писемності та мови!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!