#StandWithUkraine

Click to support
УРОК БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД СБУ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

УРОК БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД СБУ

11.05.2022

З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України сотні тисяч українців змушені були покинути свої домівки, втікаючи від війни. Лише на Буковині знайшли тимчасовий прихисток понад сто тисяч осіб, з них понад 30 тисяч – діти.

Чернівецький медичний фаховий коледж не став осторонь людської біди, зокрема, в гуртожитку закладу тепер безкоштовно проживають сім’ї із «гарячих точок». Окрім проживання, ми також організовуємо різні заходи для нових мешканців. До прикладу, 11 травня запросили речницю СБУ в Чернівецькій області Лесю ФЕДОРЕНКО, яка провела урок безпеки для дітей.

Це не був звичайний урок. Спочатку всі погралися в гру на знайомство. Далі пані Леся розповіла казку про дружню котячу сім’ю, яка дуже нагадувала історію кожної присутньої дитини. Там був і Тато Мудрий Кіт, який захищає рідну землю, і Мама Кішка та двоє кошенят, котрі шукали безпечне місце. Під час розповіді діти дізналися, що робити, коли чути звуки сирени, чому не можна торкатися підозрілих предметів та відповідати незнайомцям на дивні запитання в інтернеті. А також разом «складали» тривожну валізку й розповідали про себе і тих, з ким почуваються в безпеці.
Дітям було дуже цікаво, вони активно спілкувалися, а по завершенні отримали смаколики.

Також на заході була журналістка Олеся ЖУК, яка готує спеціальну програму для радіо Суспільне Буковина.

Дбаймо про свою безпеку та безпеку близьких людей!
Все буде добре!
樂威壯
0px;”>Разом до перемоги! 💙💛

(більше…)