#StandWithUkraine

Click to support
УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ

27.05.2020

Ми навчаємося для того, щоб удосконалювати себе.

Конфуцій

 

27 травня 2020 року 43 викладачі коледжу  завершили своє навчання на дистанційних курсах підвищення кваліфікації  при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

 

Навчання здійснювалося в онлайн-режимі та на платформі MOODLE  з 18 травня по 27 травня 2020 року за модулем  «Інклюзивні та психолого-педагогічні основи організації освітнього процесу». 

Даний модуль є новим і справив на викладачів надзвичайне враження. Впродовж 8 днів відбувалося активне, насичене цікавими новими  ідеями спілкування викладачів Інституту ППО та коледжу на  актуальні теми: «Розвиток емоційного інтелекту педагога, як важлива передумова ефективного освітнього середовища»,  «Google сервіси для навчально-виховного процесу. Google-диск клубнички, Google-документи, Google- блог та ін.», «Інклюзивна освіта: сутність, завдання», «Команда психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами»,  «Партнерство з батьками, як необхідна умова успішного корекційного процесу осіб з особливими освітніми потребами»,  «Самоменеджмент у педагогічній діяльності викладача в умовах змін» тощо.

 Завершення курсів відбулося у формі круглого столу «Особливості психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами».

Загалом курси підвищення кваліфікації дозволили не тільки розширити кругозір з питань особливостей інклюзивної освіти, а й взяти участь в обговоренні проблем, що виникають в практичній роботі сучасного педагога.