#StandWithUkraine

Click to support
ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ВИКЛАДАЧА ОСНОВ МЕДСЕСТРИНСТВА ІЛІАННИ БІДНОЇ « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ВИКЛАДАЧА ОСНОВ МЕДСЕСТРИНСТВА ІЛІАННИ БІДНОЇ

14.12.2021

14.12.2021 року викладач Бідна Іліанна Василівна провела лекційне відкрите заняття зі здобувачами освіти ІІІ курсу (БЗСО) спеціальності 223 Медсестринство ОПП “Сестринська справа” Чернівецького медичного фахового коледжу в онлайн режимі за допомогою програмного забезпечення Google meet з навчальної дисципліни «Основи медсестринства». Тема заняття: «Роль сестри медичної у проведенні УЗД та функціональних методів дослідження».
Актуальність даної теми зумовлена тим, що на даний час УЗД обладнання є просто незамінним в будь-якому закладі охорони здоров’я, незалежно від напрямку діяльності. Завдяки УЗД та функціональним методам дослідження можна безболісно, нешкідливо і швидко вивчити стан внутрішніх органів людини, проводити динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнта та визначити ефективність подальшого терапевтичного впливу. Цим і пояснюється широке застосування УЗД та функціональних методів дослідження у всіх областях медицини.
Методичною метою лекційного заняття було: удосконалення методики активізації пізнавальної діяльності студентів на занятті у процесі роботи з дидактичним та наочним матеріалами, використання міждисциплінарних зв’язків, удосконалення методики застосування комп’ютерних технологій з метою організації дистанційного навчання.