#StandWithUkraine

Click to support
ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ “ЕКОЛОГІЯ” « Чернівецький медичний фаховий коледж
адреса Вул. Героїв майдану, 60

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ “ЕКОЛОГІЯ”

25.11.2021

Сьогодні, 25.11.2021 року, викладач Апріутес Світлана Вікторівна провела відкрите заняття зі здобувачами освіти групи «В» I курсу (БЗСО) спеціальності Медсестринство ОПП Лікувальна справа Чернівецького медичного фахового коледжу з навчальної дисципліни «Екологія». Тема заняття: «Імунна система людини, особливості її функціонування. Імунокорекція. Імунотерапія».

           Актуальність даної теми зумовлена тим, що сьогодні, як ніколи, людині потрібна міцна імунна система. Усім відомо, що імунітет виконує в організмі неймовірно важливу роль, адже оберігає нас від інфекцій, вірусів і мікроорганізмів. Це ціла система, що підтримує здоров’я, бадьорість і витривалість, яка функціонує в нерозривній єдності з іншими системами, що беруть участь у транспортуванні її клітин і речовин.

Методичною метою заняття було удосконалення методики активізації пізнавальної діяльності студентів у процесі роботи з дидактичним та наочним матеріалом, вміння застосовувати набуті на занятті знання під час розв’язання ситуаційних задач, а також використання міждисциплінарних зв’язків.